Vlerësimi: 5.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

A veterinarian, unhappy in her life and in her marriage to a minister, treats a dog whose condition is so bad it may have to be euthanized. It turns out that the animal belongs to an old college friend of hers, prompting her evaluate the life she had back then with the one she has now.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • THE MECHANICS OF LOVE (2017)

  image
  Doc Dupree runs the successful garage in his sleepy town Caterton, ably assisted by hunky mechanic Jake Henderson, who is also devoted to the family. Doc's...
 • You Have the Night (2018)

  image
  After leaving the ship on which she works, Sanja finds herself stranded, with nowhere to go but home. The shipyard has filed for bankruptcy, leaving many workers...
 • Mos u zhduk (2010)

  image
  Jeta ishte e lehtë për Xhekson Uait (Rajan Kuantin). Ai kishte pamjen, inteligjencën si dhe aftësitë atletike për të bërë të pamundurën të mundur. Por, në...
 • The Tiger (1978)

  image
  Sorga 'Tigar' is a retired boxing champion who has no money and his wife has left him for a wealthier guy. He is trying to cope with his pathetic life. Then he...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.