poster

Geheimkommando Familie

Geheimkommando Familie (2022)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

Klaus Gremme, a retired instructor with the combat swimmers at the Baltic Sea, sets off for Lake Constance to meet his son Thomas and his grandchildren. They don't know anything about him because Klaus left his wife and Thomas whe...

Fotot

Geheimkommando FamilieGeheimkommando FamilieGeheimkommando FamilieGeheimkommando FamilieGeheimkommando FamilieGeheimkommando FamilieGeheimkommando Familie

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.