poster

Wolfsburg

Wolfsburg (2003)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

PëRMBLEDHJE

Philipp Gerber is a smart, but self-satisfied car salesman. In an inattentive moment at the wheel of his car, he runs over a boy on a bike and, instead of helping him, he drives away. As he has feelings of guilt, he tries to find out more about the accident’s victim.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.