PëRMBLEDHJE

Barbara Graham is a woman with dubious moral standards, often a guest in seedy bars. She has been sentenced for some petty crimes...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ujku i Wall Street (2013)

  image
  Leonardo di Caprio. Bazuar tek autobiografia me të njëjtin titull e një agjenti burse që falë mashtrimeve arriti majat më të larta të botës së financës. Kandidat...
 • Në dashuri me Pablon (2017)

  image
  Javier Bardem, Penelope Cruz. Historia e vërtetë e dashurisë së gazetares së famshme kolumbiane Virxhinia Vajeho, me bosin famëkeq të drogës, Pablo Eskobar, kur...
 • Skuadra e të dënuarve (2006)

  image
  Dwayne Johnson, Xzibit. Një këshilltar në një shkollë riedukimi, do t'u japë adoleshentëve një mundësi të dytë, duke u mësuar përmes lojës së futbollit,...
 • Bernie (2011)

  image
  Jack Black, Shirley MacLaine. Bernie, punonjësi i dashur i një funerali, zë miqësi me një vejushë pasanike që s'e do askush. Por të gjithë do të shokohen kur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.