FILMA Faqja 1

 • Daksat e mëdhenj 1

  e hënë

  27.5.24

  12:34

  Daksat e mëdhenj 1

  The Mighty Ducks (1992)

  Për t'iu shpëtuar telasheve me ligjin, një avokat i suksesshëm pranon të kryejë shërbim në komunitet dhe bëhet trajner i një skuadre bejzbolli që nuk kishte fituar kurrë por tashmë gjërat do të ndryshojnë.

 • Endrra e Kalvinit

  e hënë

  27.5.24

  12:40

  Endrra e Kalvinit

  Like Mike (2002)

  Kalvini dëshiron të behet një basketbollist i famshëm. 1 dite ai do te gjeje 1 pale atlete qe s'jane aspak si te tjerat. Ato do te bejne magjine dhe Kalvini do ta gjeje veten mes brohorimave te tifozeve duke i sjelle...

 • Deizi: Dashuria e Nënës

  e hënë

  27.5.24

  15:24

  Deizi: Dashuria e Nënës

  Madangeul naon amtak (2011)

  Pula Deizi arrin që të arratiset nga një pulari edhe mbasi u mbijeton vështirësive dhe përzihet nga kafshët e fermës ku u rrit, rastësisht bëhet nëna e një rosaku të vogël për lumturinë e të cilit sakrifikon gjithçka.

 • Brazdat

  e hënë

  27.5.24

  15:51

  Brazdat

  Brazdat (1973)

  Marta është një vajzë e re energjike, e cila fiton simpatinë e të gjithëve kur vendos të bëhet traktoriste. Në fillim, burri i saj, Ademi, i cili do ta ketë Martën shoqe pune, e inkurajon dëshirën e saj. Por më pas...

 • Bibi dhe Tina

  e hënë

  27.5.24

  16:14

  Bibi dhe Tina

  Bibi & Tina (2014)

  Ndiqni aventurat e Bibit dhe Tinës. Dy mikesha të ngushta me një dashuri të madhe për kalërimin. Por ato fshehin dhe një sekret: Njëra prej tyre, është një shtrigë...

 • I dashur ditar budalla

  e hënë

  27.5.24

  17:51

  I dashur ditar budalla

  Dear Dumb Diary (2013)

  Kjo është historia e ditarit të Xhejmi Kellit, nxënëse e shkollës së mesme Makeral, dhe aventurat me shoqen e saj të ngushtë, Izabelë, armiken e saj, Anxhelinën, dhe djalin e ëndrrave të saj, Hudsonin.

 • Pushimet e Mr. Bean

  e hënë

  27.5.24

  18:30

  Pushimet e Mr. Bean

  Mr. Bean's Holiday (2007)

  Në aventurën e tij më të fundit, mbreti i ngatërresave Mr. Bean, shkon me pushime në Francë. Ashtu siç e ka zakon vetëm ai, kudo shkel, gjithçka shkon si mos më keq dhe pas largimit të tij, Franca nuk do të jetë më...

 • Kapiten Morteni dhe mbreteresha merimange

  e hënë

  27.5.24

  19:35

  Kapiten Morteni dhe mbreteresha merimange

  Captain Morten and the Spider Queen (2018)

  Morteni ëndërron të bëhet Kapiten, njësojë si babai i tij. Një ditë, ai e gjen veten të vogël sa një insekt dhe që nga ky cast, ëndrra e tij do të bëhet realitet. Sepse për të mos u mbytur, ai duhet të drejtojë anijen...

 • Unë dhe Marli

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Unë dhe Marli

  Marley & Me (2008)

  O.Wilson, J.Aniston. Historia e Marlit, një qeni Labrador dhe të zotërve të tij, e lidhjes së papërshkrueshme që krijohet mes njeriut dhe kafshës dhe mënyrës sesi një qen i prapë si Marli, arrin të nxjerrë në pah më...

 • Luanet e vertete

  e hënë

  27.5.24

  21:00

  Luanet e vertete

  Secondhand Lions (2003)

  Ky film flet për xhaxhallarët që kushdo duhet të ketë dhe pushimet verore që gjithkush meriton të kalojë. Edhe pse në jetën reale vështirë të kesh xhaxhallarë e pushime të tilla, nuk ka asnjë të keqe të ëndërrosh se...

 • Vellai ari

  e hënë

  27.5.24

  22:45

  Vellai ari

  Brother Bear (2003)

  Nje djale shume impulsiv me emrin Kinai transformohet magjishem ne nje ari. Atij nuk I mbetet asnje zgjedhje tjeter por te shikoje mundesine per te jetur si ari. Do ti duhet te mesoje shume gjera te reja nga jeta dhe...

 • Abigejli dhe Qyteti i fshehtë

  e hënë

  27.5.24

  22:45

  Abigejli dhe Qyteti i fshehtë

  Abigail (2019)

  Kjo është historia e Abigejlit, e cila do të përdorë aftësitë e saj magjike për të rigjetur babain dhe për të çliruar qytetin e saj nga pandemia që e ka mbërthyer...

 • Valiant: Heronjtë me pupla

  e martë

  28.5.24

  00:10

  Valiant: Heronjtë me pupla

  Valiant (2005)

  Një pjesë e rëndësishme e luftës janë edhe korrierët fisnike, pëllumbat të cilët stërviten, përgatiten shpirtërisht, fizikisht dhe mendërisht që t'i shërbejnë atdheut...

 • Miqësi e pazakontë

  e martë

  28.5.24

  00:34

  Miqësi e pazakontë

  Storm Boy (2019)

  Fituesi i çmimit Oscar Geoffrey Rush. Bazuar në romamin Best - Seller. Kjo është aventura e një djali të vogël dhe tre shokëve të tij pelikanë, të cilëve u shpëton jetën.

 • Tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët

  e martë

  28.5.24

  01:25

  Tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët

  Unstable Fables: The Goldilocks and the 3 Bears Show (2008)

  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e kupton se për të fituar duhet të jetojë në harmoni me...

Emri « 1 2 3 4 5 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.