FILMA Faqja 1

 • Njerzit E Misterit

  e martë

  25.1.22

  13:35

  Njerzit E Misterit

  Mystery Men (1999)

  Në mënyrë që të fitojë sa më shumë të ardhura, kampioni i qytetit, superheroi Kapiten Amazing bën të mundur lirimin e superheroit Kazanova Frankenshatjn, vetëm që të kapet prej tij. Fati i qytetit është në duart e...

 • Të fejohemi përkohësisht

  e martë

  25.1.22

  13:35

  Të fejohemi përkohësisht

  One Small Hitch (2013)

  Miq gjithë jetën, një djalë dhe një vajzë pretendojnë që janë fejuar për t'i plotësuar dëshirën e fundit babait të tij. Por gjithçka del jashtë kontrollit, kur mes tyre fillojnë të lindin ndjenja të vërteta.

 • Carpe Diem

  e martë

  25.1.22

  13:45

  Carpe Diem

  Gloria Bell (2018)

  Gloria Bell është një grua e divorcuar, jo shumë e re. Fëmijët tashmë jetojnë më vete dhe ajo nuk preferon më ti kalojë netët e vetme. E vendosur të sfidojë moshën dhe vetminë, ajo bëhet pjesë e festave të klubeve të...

 • Mos dëgjo

  e martë

  25.1.22

  13:55

  Mos dëgjo

  Voces (2020)

  Pas ngjarjeve tragjike në shtëpinë e tyre të re dhe psherëtimave të kobshme që dëgjohen pas çdo dere, një familje kërkon ndihmën e një eksperti të njohur të fenomeneve paranormale.

 • Nata e Gjykimit

  e martë

  25.1.22

  14:00

  Nata e Gjykimit

  The Purge (2013)

  Ethan Hawke. Në të ardhmen e afërt në Amerikë, qeveria cakton një natë, ku për 12 orë çdo krim është i ligjshëm. Në këtë natë të mbizotëruar nga dhuna, një familje do të vihet në sprovë, kur në shtëpinë e tyre futen...

 • Lufta e Yjeve - Ngritja e Skajuolkerit

  e martë

  25.1.22

  14:00

  Lufta e Yjeve - Ngritja e Skajuolkerit

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Nismëtarët

  e martë

  25.1.22

  14:25

  Nismëtarët

  Divergent (2014)

  Në një botë te ndarë bazuar tek virtytet, Trisi mëson se është Divergjente dhe nuk përshtatet. Kur zbulon një plan për të shkatërruar Divergjentët, Trisi duhet të zbulojë se çfarë i bën të rrezikshëm ata.

 • Përshëndetje, Herman

  e martë

  25.1.22

  14:30

  Përshëndetje, Herman

  Hello Herman (2012)

  Pasi një adoleshent qëllon me armë dhe vret 39 persona në shkollën e tij, ai i kërkon idhullit të tij, gazetarit me emër, Lax Morales, që t'i rrëfejë në një intervistë historinë e tij.

 • Vetëm Një Rrugëdalje

  e martë

  25.1.22

  14:30

  Vetëm Një Rrugëdalje

  Gridlocked (2015)

  Një ish oficer i forcave speciale dhe një aktor i njohur, i vijnë në ndihmë një akademie të policisë që po sulmohet nga një bandë e armatosur rëndë.

 • 6 Heronjtë

  e martë

  25.1.22

  14:40

  6 Heronjtë

  Big Hero 6 (2014)

  Pas vdekjes së vëllait të tij, Hiros i mbetet vetëm një robot si kujtim. Gjatë aventurave për të kapur një keqbërës që i kishte vjedhur shpikjen e tij, mes tij dhe robotit krijohet një miqësi e ngushtë.

 • E lë kur të dua 3: Ad Honorem

  e martë

  25.1.22

  15:15

  E lë kur të dua 3: Ad Honorem

  Smetto quando voglio: Ad honorem (2017)

  Edoardo Leo. Kapitulli i 3të dhe i fundit nga regjisoria Sidnei Sibilia. Këtë rradhë 7 shpikësit, duhet të parandalojnë një masakër. Shpërthimin më të madh me gazin me të ri në qarkullim.

 • Henri I Tmerrshem

  e martë

  25.1.22

  15:20

  Henri I Tmerrshem

  Horrid Henry: The Movie (2011)

  Njihuni me Henrin. I cili s'ka kohë për asgjë tjetër veçse të jetë një 'Yll i Rrokut'. Por Henri është i lodhur, që të gjithë e quajnë 'Henri i Tmerrshëm', ndaj ai vendos, që të bëhet vërtetë i tillë.

 • Sëmundja fatale

  e martë

  25.1.22

  15:25

  Sëmundja fatale

  Contracted (2013)

  Një vajzë infektohet me diçka që ajo mendon se është një sëmundje seksualisht e transmetueshme, por në të vërtetë është diçka shumë më e tmerrshme.

 • Protokolli i mbijetesës

  e martë

  25.1.22

  15:25

  Protokolli i mbijetesës

  Survivor (2015)

  Pasi akuzohet padrejtësisht për një sulm terrorist, nje punonjëse e ambasadës Amerikane, merr arratinë dhe ndërkohë që u shmanget vrasësve përpiqet edhe të ndalë një plan shumë më vdekjeprurës.

 • Tesla

  e martë

  25.1.22

  15:25

  Tesla

  Tesla (2020)

  Smith. Biografi/ Dramë. Një vështrim mbi jetën e shpikësit vizionar Nikolas Tesla, bashkëveprimet e tij me Thomas Edison-in dhe vajzën e J. P. Morgan Anne, si dhe përparimet e punës së tij në transmetimin e energjisë...

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 8 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.