FILMA

 • Fëmijët e saj

  e martë

  28.5.24

  06:45

  Fëmijët e saj

  Fëmijët e saj (1957)

  Ngjarjet zhvillohen rreth viteve 50-të, në një fshat të thellë malor, ku një qen i tërbuar kafshon djalin e Fatimes. Doktori i fshatit e këshillon Fatimen të vrapojë në qytet për t’i bërë tetanosin, por ajo e çon...

 • Kryengritje në pallat

  e martë

  28.5.24

  10:00

  Kryengritje në pallat

  Kryengritje në pallat (1972)

  Qestori dhe Erleti shpesh prishin lodrat e shokëve dhe braktisen nga ata. Një natë, Qestori sheh në ëndërr sikur lodrat bëjnë kryengritje dhe pas kësaj, të dy vëllezërit ndryshojnë sjellje.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.