Ziggo Sport produžio prava na Serie A do 2029. godine

петок, 3 мај 2024 15:10

Holandski sportski kanal Ziggo Sport  produžio je prava prenosa sa italijanskom fudbalskom ligom Serijom A na  pet godina, tačnije do 2029 godine. Ziggo Sport je otkupio i prava prenosa na Kup Italije i Superkup Italije.Pored toga pomenuta stanica prenosiće špansku LaLigai belgijsku Pro lige.
 
Post Ziggo Sport produžio prava na Serie A do 2029. godine je prvi puta viđen na Sat-Multimedia & IT portal.

Повеќе

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.