Tatjana Radoja

actor

Роденден: 1954

Умре: 1994

Актерот:

  1. 1. Përballimi (1976), филм
    ...
    Gruaja e Martinit
  2. 2. Streha e re (1977), филм
    ...
    Ledja

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.