Isaac Ezban

actor

Роденден: 1986

Режисер:

 1. 3. Слични (2015), филм
 2. 4. Parallel (2018), филм
 3. 6. Зло око (2022), филм

Сцеарист:

 1. ...
  (writer)
 2. 3. Слични (2015), филм
 3. 5. Зло око (2022), филм
  ...
  (screenwriter)

Продуцент:

 1. ...
  executive producer / producer
 2. 3. Слични (2015), филм
 3. 4. Зло око (2022), филм
  ...
  co-producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.