SERIALE Faqja 1

 • WaPo Bodensee

  e mërkurë

  24.4.24

  16:15

  WaPo Bodensee

  WaPo Bodensee (2017)

  A team of German maritime police solve crimes on and around Lake Constance.

 • Diagnosis Murder

  e mërkurë

  24.4.24

  16:15

  Diagnosis Murder

  Diagnosis Murder (1993)

  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident...

 • S.W.A.T.

  e mërkurë

  24.4.24

  16:15

  S.W.A.T.

  S.W.A.T. (2021)

  Një oficer i ekipit S.W.A.T. është i ndarë mes besnikërisë ndaj rregullave të rrugës dhe detyrës ndaj kolegëve të tij, kur ngarkohet në krye te një njësie ekspertësh, që janë shpresa e fundit për zgjidhjen e krimeve...

 • Profilage

  e mërkurë

  24.4.24

  16:25

  Profilage

  Profilage (2009)

  As Chloe prepares for Lili’s return, the team is called onto an alarming missing persons case: a young woman and her six-month-old daughter have vanished. Returning from his business trip, the husband and father...

 • Endeavour

  e mërkurë

  24.4.24

  16:30

  Endeavour

  Endeavour (2012)

  The case of a missing woman leads Endeavour to an investigation on Oxford's railways. Meanwhile, a lorry hijack exposes a new criminal threat in Oxford.

 • Monk

  e mërkurë

  24.4.24

  16:40

  Monk

  Monk (2002)

  Tony Shalhoud me në fund ka gjetur rolin e tij perfekt në shoun televiziv 'Monk', duke u vleresuar me çmimet Emmy dhe Golden Globe. Ai luan rolin e një ish detektivi policie, nevrotik dhe obsesiv, që tani i zgjidh...

 • The Rookie

  e mërkurë

  24.4.24

  16:40

  The Rookie

  The Rookie (2018)

  Officer Nolan's decision to return to school in order to become a training officer proves to be much harder than he expected.

 • Bob ndërtuesi

  e mërkurë

  24.4.24

  16:50

  Bob ndërtuesi

  Bob the Builder (1997)

  Bob Ndertuesit që i pëlqen të ndërtoje dhe te përdore vegla nga më të ndryshmet. Cdo dite eshte nje aventure e re per Bobin dhe banden e tij. Ata u vijnë në ndihme të gjithëve me duart e tyre te arta. Jane të palodhur...

 • Policjantki i policjanci

  e mërkurë

  24.4.24

  17:00

  Policjantki i policjanci

  Policjantki i policjanci (2014)

 • Farah

  e mërkurë

  24.4.24

  17:00

  Farah

  My Name Is Farah (2023)

  Orhani do të shfaqet i armatosur në ambientet e spitalit. Çfarë ka ndër mend të bëjë ai atje dhe çfarë fshihet pas planit të tij? Për çfarë do të takohen Hëzëri dhe Merxhani? Ndërkohë Behnami vazhdon përpjekjet për të...

 • Bob ndërtuesi

  e mërkurë

  24.4.24

  17:00

  Bob ndërtuesi

  Bob the Builder (1997)

  Bob Ndertuesit që i pëlqen të ndërtoje dhe te përdore vegla nga më të ndryshmet. Cdo dite eshte nje aventure e re per Bobin dhe banden e tij. Ata u vijnë në ndihme të gjithëve me duart e tyre te arta. Jane të palodhur...

 • Diagnosis Murder

  e mërkurë

  24.4.24

  17:10

  Diagnosis Murder

  Diagnosis Murder (1993)

  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident...

 • Hawaii Five-0

  e mërkurë

  24.4.24

  17:10

  Hawaii Five-0

  Hawaii Five-0 (2019)

  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.

 • The Rookie

  e mërkurë

  24.4.24

  17:25

  The Rookie

  The Rookie (2018)

  The team gets the true crime docuseries treatment when they analyse a recent case featuring a former child actor whose adult life has garnered him a cult following.

 • Familja e Superheronjve

  e mërkurë

  24.4.24

  17:25

  Familja e Superheronjve

  The Thundermans (2013)

  Ndërkohë që janë të zënë duke u stërvitur për Forcën Z, Fibi dhe Maksi harrojnë të kalojnë kohë me familjen e tyre. Për të rifituar kohën e humbur, Fibi fton familjen e saj për të kaluar një mbrëmje argëtuese. Koloso...

Emri « 1 2 3 ... 120 121 122 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.