SANDRA BASSO

Regjisori:

 1. ...
  associate producer
 2. ...
  assistant producer
 3. ...
  executive producer
 4. ...
  co-producer

Regjia:

Skenaristi:

 1. ...
  (story editor)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.