Wolfgang Hübsch

actor

Ditëlindje: 1939

Aktor:

 1. ...
  Abwerber
 2. ...
  Nikolaj Lwowitsch Tusenbach
 3. 4. Sidonie (1990), Film
  ...
  Petrak
 4. ...
  Dr. Hans Forster
 5. ...
  Max Thorwald
 6. ...
  Hofrat
 7. ...
  Carl Moll
 8. 10. Icarus (2002), Film
  ...
  Wild
 9. ...
  Gottfried Schnell
 10. ...
  Archbishop Schwarzenberg
 11. ...
  Archbishop Schwarzenberg
 12. ...
  Mandelbaum
 13. ...
  Dr. Meier
 14. ...
  Xaver Moosbacher
 15. ...
  Karl Huber
 16. ...
  Dr. Lotzmann
 17. ...
  Alois Thanner
 18. ...
  Meinhard Gnom
 19. ...
  Dr. Ramsauer
 20. 23. Nevrland (2019), Film
  ...
  Grandfather
 21. ...
  Hans Wagner
 22. ...
  Vater Felser

Narratori:

 1. 1. Universum (1987), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.