Andy Ho

actor

Ditëlindje: 1913

Vdiq: 1992

Aktor:

 1. ...
  Wan Li
 2. ...
  Chinese Merchant
 3. ...
  Dispenser (uncredited)
 4. ...
  Chinaman (uncredited)
 5. ...
  Chinese Man in Pub
 6. ...
  Chinese Officer
 7. 7. Manuela (1957), Film
  ...
  Cook
 8. ...
  Auban - Pirate
 9. ...
  Anarvik
 10. ...
  Ah Tong
 11. ...
  Ling
 12. 12. S*P*Y*S (1974), Film
  ...
  Toy Ling

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.