Georg Feil

actor

Ditëlindje: 1943

Regjisori:

  1. 1. The Cat (1988), Film
  2. ...
    co-producer

Skenaristi:

  1. 2. Auf Achse (1980), seriale
    ...
    (episode)
  2. 3. Achtung Zoll (1980), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.