Sven Nagel

actor

Ditëlindje: 1970

Aktor:

 1. ...
  Insurance Investigator

Skenaristi:

 1. 1. heute-show (2009), seriale
 2. 4. The Lobbyist (2017), seriale
 3. 5. Kroymann (2017), seriale
  ...
  (writer)
 4. 6. SOKO Hamburg (2018), seriale

Regjia:

 1. 1. Wilsberg (1995), seriale
 2. 3. Friesland (2014), seriale
 3. 5. The Lobbyist (2017), seriale
 4. 6. Kroymann (2017), seriale
 5. 7. SOKO Hamburg (2018), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.