Luke Macfarlane

Vendi: Canada

Gjinia: M

Ditëlindje: 1980-01-19

Biografi
From Wikipedia, the free encyclopedia. Luke Macfarlane (born January 19, 1980) is a Canadian actor and musician. Description above from the Wikipedia article Luke Macfarlane, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.

Aktor:

 1. ...
  Bruce Kinsey
 2. ...
  Scotty Wandell
 3. ...
  James Nichol
 4. ...
  Gabe Sinclair
 5. ...
  Rick Lincoln
 6. ...
  Tucker Barnes
 7. ...
  D'avin Jaqobis
 8. ...
  Nick
 9. ...
  Chaplain Hopkins
 10. ...
  Dave McGee
 11. ...
  Casey Cummins
 12. ...
  Jake
 13. ...
  Jason Tucker
 14. ...
  Edward
 15. ...
  Jackson Lewis
 16. ...
  Ryan

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.