Dave Sheridan

actor

Ditëlindje: 1969

Aktor:

 1. ...
  The Killer / Doofy
 2. ...
  Doug
 3. ...
  Agent Terrence Darnell
 4. ...
  Mark
 5. ...
  Frank McKlusky
 6. ...
  Officer Ray Dobson
 7. ...
  Rosco
 8. ...
  Bobby Jo
 9. ...
  Jester Roy / Horny the Unicorn
 10. ...
  Bartender (Bradford's Bar)
 11. ...
  George
 12. ...
  Bob
 13. ...
  Forrest
 14. ...
  Agouhl
 15. ...
  The Great Mysterio
 16. ...
  Stubniski

Skenaristi:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.