Barbara Schöneberger

actor

Photo: © ARD.de

Ditëlindje: 1974

Aktor:

 1. ...
  Self - Host
 2. ...
  Self
 3. 3. Das Quiz (2001), seriale
  ...
  Self
 4. ...
  Tinas Mutter
 5. ...
  Fee Amaryllis
 6. 6. Prominent! (2006), seriale
  ...
  Self
 7. ...
  Frau Colliehündin Yvette
 8. 8. Inas Nacht (2007), seriale
  ...
  Self
 9. 9. Das Quiz (2008), seriale
  ...
  Self
 10. ...
  Katis Mutter
 11. ...
  Moderatorin
 12. ...
  Caroline Bächle
 13. ...
  Daphne Diehl
 14. ...
  Daphne Diehl
 15. ...
  Self
 16. 16. Lebenslieder (2018), seriale
  ...
  Self
 17. ...
  Uschi Baumann
 18. ...
  Self
 19. ...
  Self

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.