КИНО Page 1

 • Клифърд, голямото червено куче
  In cinema from 31.12.21 г.

  Клифърд, голямото червено куче

  Clifford the Big Red Dog (2021)

  Љубовта на едно девојче кон своето малечко кученце по име Клифорд, го тера кучето да порасне во џиновски размер.

 • Ловци на духове: Наследство
  In cinema from 26.11.21 г.

  Ловци на духове: Наследство

  Ghostbusters: Afterlife (2021)

  Кога самохрана мајка и нејзините две мали деца пристигнуваат во мал град, почнуваат да ја откриваат нивната конекција со оригиналните Истерувачи на духови и тајното наследство што нивниот дедо го оставил зад себе.

 • Вечните
  In cinema from 5.11.21 г.

  Вечните

  Eternals (2021)

  Сагата на Вечните, раса на бесмртни суштества кои живееле на Земјата и ја обликувале нејзината историја и цивилизации.

 • Шан-Чи и легендата за десетте пръстена
  In cinema from 3.09.21 г.

  Шан-Чи и легендата за десетте пръстена

  Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)

  Shang-Chi, the master of unarmed weaponry-based Kung Fu, is forced to confront his past after being drawn into the Ten Rings organization.

 • Свободен играч
  In cinema from 13.08.21 г.

  Свободен играч

  Free Guy (2021)

  A bank teller discovers that he's actually an NPC inside a brutal, open world video game.

 • Круиз в джунглата
  In cinema from 30.07.21 г.

  Круиз в джунглата

  Jungle Cruise (2021)

  Based on Disneyland's theme park ride where a small riverboat takes a group of travelers through a jungle filled with dangerous animals and reptiles but with a supernatural element.

 • G.I. Joe: Змийски очи
  In cinema from 23.07.21 г.

  G.I. Joe: Змийски очи

  Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021)

  A G.I. Joe spin-off centered around the character of Snake Eyes.

 • Космически забивки: Нови легенди
  In cinema from 16.07.21 г.

  Космически забивки: Нови легенди

  Space Jam: A New Legacy (2021)

  NBA superstar LeBron James teams up with Bugs Bunny and the rest of the Looney Tunes for this long-awaited sequel.

 • Круд: Нова епоха
  In cinema from 2.07.21 г.

  Круд: Нова епоха

  The Croods: A New Age (2020)

  Still searching for a place to settle down after the cataclysmic events of The Croods (2013), the overprotective prehistoric patriarch, Grug, leads his family to the great unknown. Hoping for the best in an...

 • Бебе Бос: Семейни работи
  In cinema from 2.07.21 г.

  Бебе Бос: Семейни работи

  The Boss Baby: Family Business (2021)

  Браќата Темплтон се пораснати и повеќе не се толку блиски. Но, ново бебе директор со нова технологија има начин како да ги спои повторно и како да го развие семејниот бизнис.

 • Лятното приключение на Лука
  In cinema from 18.06.21 г.

  Лятното приключение на Лука

  Luca (2021)

  A young boy experiences an unforgettable seaside summer on the Italian Riviera filled with gelato, pasta and endless scooter rides. Luca shares these adventures with his newfound best friend, but all the fun is...

 • Зайчето Питър: По широкия свят
  In cinema from 11.06.21 г.

  Зайчето Питър: По широкия свят

  Peter Rabbit 2 (2021)

  The sequel to the 2018 film, 'Peter Rabbit'. After the marriage of Bea and Thomas along with the release of the acclaimed novel based on the adventures of Peter and his friends, Peter is feeling like everyone only...

 • Рая и последният дракон
  In cinema from 7.05.21 г.

  Рая и последният дракон

  Raya and the Last Dragon (2021)

  Во едно кралство познато како Кумандра, една поинаква Земја населена со античка цивилизација и една воинка наречена Раја која е решена да го најде последниот змеј.

 • Mortal Kombat: Филмът
  In cinema from 23.04.21 г.

  Mortal Kombat: Филмът

  Mortal Kombat (2021)

  MMA борецот Кол Јанг ги бара најголемите боречки шампиони на Земјата за да се обединат против непријателите од Надворешниот свет во напната борба за универзумот.

 • Ундине
  In cinema from 21.03.21 г.

  Ундине

  Undine (2020)

  Undine works as a historian lecturing on Berlin's urban development. But when the man she loves leaves her, the ancient myth catches up with her. Undine has to kill the man who betrays her and return to the water.

First « 1 2 » Last

Впиши се

TvProfil използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско изживяване и функционалност на сайта. Повече информация за бисквитките можете да намерите тук: политика за поверителност.