КИНО Страница 1

 • Джон Уик 4
  В киното от 31.03.23 г.

  Джон Уик 4

  John Wick: Chapter 4 (2023)

  Џон Вик успева да најде начин како да ја победи Високата Маса. Но пред да успее да ја обезбеди својата слобода, Вик мора да се соочи со нов непријател со моќни конекции низ цел свет и старите непријатели да ги...

 • Dungeons & Dragons: Разбойническа чест
  В киното от 24.03.23 г.

  Dungeons & Dragons: Разбойническа чест

  Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves (2023)

  Шармантен крадец и група од неверојатни авантуристи изведуваат епски грабеж за да ја вратат изгубената реликвија, но работите тргнуваат опасно наопаку кога ќе се судрат со погрешни луѓе. Dungeons & Dragons: Honor...

 • 65
  В киното от 17.03.23 г.

  65

  65 (2023)

  По неговиот катастрофален пад на непозната планета, пилотот Милс(Адам Драјвер) брзо открива дека всушност е на Земјата...пред 65 милиони години. Со само една шанса за да се спасат, Милс и Коа - другиот преживеан...

 • Шазам! Яростта на боговете
  В киното от 17.03.23 г.

  Шазам! Яростта на боговете

  Shazam! Fury of the Gods (2023)

  Филмът „Шазам! Яростта на боговете” продължава историята на тийнейджъра Били Батсън, който се трансформира в своята порасналата версия, второто му аз - супергероя Шазам.

 • Писък 6
  В киното от 10.03.23 г.

  Писък 6

  Scream VI (2023)

  Во ова продолжение, преживеаните од убивањата на Ghostface го напуштаат Вудсборо за нов почеток во Њујорк.

 • Крийд 3
  В киното от 3.03.23 г.

  Крийд 3

  Creed III (2023)

  Адонис напредува и во кариерата и во семејниот живот, но кога повторно ќе се појави неговиот пријател од детството и поранешно боксерско чудо, соочувањето меѓу нив двајца е повеќе од обична борба.

 • Изчезнала
  В киното от 24.02.23 г.

  Изчезнала

  Missing (2023)

  After her mother goes missing, a young woman tries to find her from home, using tools available to her online.

 • Ант-мен и Осата: Квантомания
  В киното от 17.02.23 г.

  Ант-мен и Осата: Квантомания

  Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)

  Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно.

 • Професия: Стриптийзьор 3
  В киното от 10.02.23 г.

  Професия: Стриптийзьор 3

  Magic Mike's Last Dance (2023)

  Майк Лейн се завръща на сцената след провалено бизнес начинание, заради което работи като барман във Флорида. Той се надява, че новият му ангажимент ще бъде и последният. Майк се отправя към Лондон с богата и...

 • Почукването
  В киното от 3.02.23 г.

  Почукването

  Knock at the Cabin (2023)

  Додека се на одмор, едно девојче и нејзините родители се заложници на вооружени непознати лица кои бараат од нив да направат избор кој може да ја спречи неизбежната апокалипса.

 • Вавилон
  В киното от 20.01.23 г.

  Вавилон

  Babylon (2022)

  Приказна за преголема амбиција и нечуен успех, ги следи подемот и падот на неколку ликови низ ерата на нескротлив раскош и изопаченост во раниот Холивуд.

 • Човек на име Ото
  В киното от 13.01.23 г.

  Човек на име Ото

  A Man Called Otto (2022)

  Ото е нерасположен човек кој се има откажано од животот по загубата на неговата жена. Кога младо семејство се доселува во негова близина, тој ја запознава Марисол, со која развива пријателство кое ќе му го разниша...

 • Операция Форчън: Троянски кон
  В киното от 13.01.23 г.

  Операция Форчън: Троянски кон

  Operation Fortune: Ruse de guerre (2023)

  Special agent Orson Fortune and his team of operatives recruit one of Hollywood's biggest movie stars to help them on an undercover mission when the sale of a deadly new weapons technology threatens to disrupt the...

 • М3ган
  В киното от 6.01.23 г.

  М3ган

  M3GAN (2022)

  М3ГАН е чудо на вештачката интелигенција, жива кукла програмирана да биде најдобар придружник на детето и најголем сојузник на родителите. Дизајнирана од брилијантна роботичарка во компанија за играчки, Џема ( лисон...

 • Котаракът в чизми 2
  В киното от 23.12.22 г.

  Котаракът в чизми 2

  Puss in Boots: The Last Wish (2022)

  Мачорот во чизми открива дека неговата желба за авантура има последици - потрошил 8 од неговите 9 животи. Мачорот оди на патување да ја најде митската последна желба и да си ги врати своите 9 животи назад.

Начало « 1 2 3 4 » Последна

Впиши се

TvProfil използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско изживяване и функционалност на сайта. Повече информация за бисквитките можете да намерите тук: политика за поверителност.