Ruska Premier liga je najjače nogometno natjecanje u Rusiji. U ligi se natječe 16 klubova. Na kraju sezone posljednja dva kluba ispadaju iz lige u niži rang, a umjesto njih ulaze prva dva najbolja kluba Druge lige.

Emitira se na kanalima:

Arena Sport 3  Arena Sport 2  Arena Sport 10  Arena Sport 7  Arena Sport 5  Arena Sport 4  Arena Sport 8  

Sljedeće epizode:

12. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: CSKA MOSKVA - FAKEL, nogomet
13. 04. 2024.
10:00
RUSKA LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - KRASNODAR, nogomet
13. 04. 2024.
13:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: SOČI - SPARTAK MOSKVA, nogomet
13. 04. 2024.
18:30
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - CSKA MOSKVA, nogomet
14. 04. 2024.
01:00
RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - CSKA MOSKVA, nogomet
14. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: SOČI - SPARTAK MOSKVA, nogomet
14. 04. 2024.
11:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: ORENBURG - NIZHNY NOVGOROD, nogomet
nedjelja
13:15
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: URAL - DINAMO MOSKVA, nogomet
nedjelja
15:45
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: FAKEL - ROSTOV, nogomet
nedjelja
18:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: KRYLA - RUBIN, nogomet
ponedjeljak
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: ORENBURG - NIZHNY, nogomet
ponedjeljak
18:30
RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - CSKA MOSKVA, nogomet
danas
10:00
RUSKA LIGA: SOČI - SPARTAK MOSKVA, nogomet
sutra
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: KRYLA - RUBIN, nogomet
četvrtak
10:00
RUSKA LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - KRASNODAR, nogomet
petak
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: ORENBURG - NIZHNY, nogomet
petak
18:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: KRASNODAR - FAKEL, nogomet
subota
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: SOČI - SPARTAK MOSKVA, nogomet
subota
11:00
RUSKA PREMIJER LIGA: KRASNODAR - FAKEL, nogomet
subota
13:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: RUBIN - LOKOMOTIV MOSKVA, nogomet
subota
15:30
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: BALTIKA - KRYLA SOVETOV, nogomet
subota
18:30
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: CSKA MOSKVA - AKHMAT, nogomet
nedjelja
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: KRYLA - RUBIN, nogomet
nedjelja
11:00
RUSKA PREMIJER LIGA: CSKA MOSKVA - AKHMAT, nogomet
21. 04. 2024.
13:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: NIZHNY - DINAMO MOSKVA, nogomet
22. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - KRASNODAR, nogomet
23. 04. 2024.
10:00
RUSKA LIGA: NIZHNY - DINAMO MOSKVA, nogomet
24. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: ZENIT - ORENBURG, nogomet
24. 04. 2024.
15:00
Uživo RUSKA PREMIER LIGA: ORENBURG - DINAMO MOSKVA, nogomet
24. 04. 2024.
17:15
Uživo RUSKA PREMIER LIGA: NIZHNY N. - LOK MOSKVA, nogomet
24. 04. 2024.
19:30
Uživo RUSKA PREMIER LIGA: ZENIT - RUBIN, nogomet
25. 04. 2024.
10:00
RUSKA LIGA: ROSTOV - SPARTAK MOSKVA, nogomet
25. 04. 2024.
15:00
Uživo RUSKA LIGA: URAL - ROSTOV, nogomet
25. 04. 2024.
17:30
Uživo RUSKA LIGA: FAKEL - KRYLA, nogomet
25. 04. 2024.
19:30
Uživo RUSKA LIGA: CSKA MOSKVA - SPARTAK MOSKVA, nogomet
26. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: ORENBURG - NIZHNY, nogomet
27. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: SOČI - SPARTAK MOSKVA, nogomet
27. 04. 2024.
18:30
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: TBD, nogomet
28. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: KRYLA - RUBIN, nogomet
28. 04. 2024.
13:00
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: AKHMAT - NIZHNY NOVGOROD, nogomet
28. 04. 2024.
15:15
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: SPARTAK MOSKVA - LOKOMOTIV MOSKVA, nogomet
28. 04. 2024.
18:15
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: DINAMO MOSKVA - ZENIT, nogomet
28. 04. 2024.
20:30
Uživo RUSKA PREMIJER LIGA: BALTIKA - CSKA MOSKVA, nogomet
29. 04. 2024.
10:00
RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - KRASNODAR, nogomet

TvProfil koristi kolačiće kako bi se osigurao bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost stranica. Više informacija o kolačićima možete potražiti ovdje: polica privatnosti.