Sportski

Filter

  • Sve
  •  film
  •  Serije
  •  sport
  •  informativni
  •  Dokumentarni
  • Večeras
Arena Sport 1
08:30
Uživo
POLUFINALA M/Ž, Odbojka na pijesku
12:30
ENDESA MAGAZIN, Košarka
13:00
Uživo
GRAN CANARIA - ZARAGOZA, Košarka
15:00
Uživo
PARMA - FIORENTINA, Nogomet
17:00
THE SON OF KONGO
18:00
Uživo
CLUB BRUGGE - ANTWERP, Nogomet
20:00
Uživo
NOVO VRIJEME - VRGORAC GAME 2, Futsal
22:00
FINALE M, Odbojka na pijesku
23:00
Uživo
NY RED BULLS - ATLANTA, Nogomet
01:00
CELTIC - HEARTS, Nogomet
03:00
BANIK OSTRAVA - SLAVIA PRAG, Nogomet
05:00
VALENCIA - ARSENAL, Nogomet
Arena Sport 2
10:30
Uživo
PERTH GLORY - SYDNEY, Nogomet
12:30
Uživo
CHIEVO - SAMPDORIA, Nogomet
14:30
MLS MAGAZIN, Nogomet
15:00
Uživo
BANIK OSTRAVA - SLAVIA PRAG, Nogomet
17:00
HRVATSKA KOŠARKA, Košarka
18:00
Uživo
GENK - STANDARD, Nogomet
20:00
TOTAL ITALIAN FOOTBALL, Nogomet
20:30
Uživo
JUVENTUS - ATALANTA, Nogomet
22:20
HAJDUK - ISTRA, Nogomet
00:00
Uživo
BERKANE - ZAMALEK, Nogomet
02:00
Uživo
LA GALAXY - COLORADO RAPIDS, Nogomet
04:00
ŠVEDSKA - ŠVICARSKA, Hokej na ledu
06:00
DONAIRE - TETE, Ragbi
Arena Sport 3
12:00
SOY FUTBOL
12:30
MONACO - AMIENS, Nogomet
14:30
Uživo
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO, Nogomet
16:30
Uživo
HAJDUK - ISTRA, Nogomet
18:30
Uživo
EMISIJA UOČI DERBIJA, Nogomet
19:00
Uživo
GORICA - OSIJEK, Nogomet
21:00
Uživo
ORLANDO - CINNCINATI, Nogomet
23:00
SOY FUTBOL
23:30
Uživo
NACIONAL - DEFENSOR, Nogomet
01:30
NAPOLI - INTER, Nogomet
03:00
PSG - DIJON, Nogomet
04:45
HAJDUK - ISTRA, Nogomet
Arena Sport 4
12:00
SVJETSKO PRVENSTVO: FINALA, Teakwondo
14:00
ABU DHABI HL, Zrakoplovstvo
15:00
Uživo
EMPOLI - TORINO, Nogomet
17:00
WHITE BLUE AND WHITE
18:00
Uživo
MILAN - FROSINONE, Nogomet
20:00
MLS MAGAZIN, Nogomet
20:30
Uživo
NAPOLI - INTER, Nogomet
22:30
NOVO VRIJEME - VRGORAC GAME 2, Futsal
00:00
GRAN CANARIA - ZARAGOZA, Košarka
01:30
HRVATSKA KOŠARKA, Košarka
02:00
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO, Nogomet
04:00
MNR: ENG / NJEM, Nogomet
04:50
WSP 2017 7
05:40
VERONA - JUG, Vaterpolo
Arena Sport 5
14:00
Uživo
BASEL - THUN (FINALE), Nogomet
16:00
Uživo
CELTIC - HEARTS, Nogomet
18:00
Uživo
FINALA, Taekwondo
20:00
LET THEM WEAR TOWELLS
21:00
Uživo
SAN JOSE - ST LOUIS GAME 5, Hokej na ledu
00:00
GORICA - OSIJEK, Nogomet
02:00
NAJAVA PROGRAMA
Arena Sport 6
12:30
Uživo
MEČEVI ZA 3.MJESTO (M/Ž), Odbojka na pijesku
15:00
Uživo
FINALE (M/Ž), Odbojka na pijesku
17:00
AIR RACE: EUROPE RACE 2
18:00
1/2 FINALE, Nogomet
20:15
Uživo
ŠVICARSKA - RUSIJA, Hokej na ledu
22:25
INSIDE LINE, Formula 1
22:45
Uživo
1/2 FINALE, Nogomet
22:50
WHITE BLUE AND WHITE
23:45
Uživo
ARGENTINOS JUNIORS - BOCA JUNIORS, Nogomet
00:00
NAJAVA PROGRAMA
SK1
11:00
Uživo
Moto GP Le Mans: Moto 3 - UTRKA
12:20
Uživo
Moto GP Le Mans: Moto 2 - UTRKA
14:00
Uživo
Moto GP Le Mans: Moto GP - UTRKA
15:10
SK Intervju - Veljko Mršić
16:00
Uživo
ATP Masters Rome - FINALE
18:00
Uživo
Turska liga: Galatasaray - Basaksehir
19:50
Fast Zone
20:30
Uživo
Euroleague F4 - FINALE
22:30
La Liga Magazin
23:00
NBA Weekly: Plays of the Month - APRIL
23:30
Euroleague Next Generation - FINALE
01:00
Uživo
NBA Playoffs - EAST Finals (G3): Toronto - Milwaukee
03:30
Rukomet (M) EHF Kup - FINALE
05:00
Trans World Sport
06:00
FA Cup - FINALE: Manchester City - Watford
SK2
11:15
NBA WEST Finals (G3): Portland - Golden State
13:00
Uživo
WTA Premier Rome - FINALE
15:00
Uživo
Švedska liga: Malmo - Kalmar
16:55
InCycle
17:30
Uživo
Nogomet U 17 EP (M) - FINALE: Holland - Italy
19:30
Uživo
Rumunjska liga Playoff: Steaua - Cluj
21:30
NBA Weekly: Top Plays - April
22:00
Španjolska liga: Eibar - Barcelona
23:45
ATP Masters Rome - FINALE
01:30
Moto GP Le Mans: Moto GP - UTRKA
02:45
Moto GP Le Mans: Moto 3 - UTRKA
03:45
Moto GP Le Mans: Moto 2 - UTRKA
04:45
Euroleague Next Generation - FINALE
SK3
12:00
Uživo
Španska liga - poslednje kolo: Real Madrid - Betis
13:55
Trans World Sport
14:45
NBA Live
16:55
Car Fashion
19:20
Pregled Mountain Bike: Titan Desert
22:00
Atletika Dijamantska liga: Shanghai
00:00
Turska liga: Galatasaray - Basaksehir
01:50
Euroleague F4 - FINALE: Efes - CSKA
03:30
Švedska liga: Malmo - Kalmar
05:15
F1 H2O (gliseri): Portugal - TRKA
SK4
11:10
Odbojka Liga šampiona (M) - FINALE: Zenit Kazan - Lube
12:30
Uživo
Karting Rotax SSC Cup: Ada Huja - TRKA
14:05
Atletika Dijamantska liga: Shanghai
16:15
Uživo
Španska liga - poslednje kolo: Eibar - Barcelona
19:55
Pregled Biciklizam: Tour of Yorkshire
20:45
WTA Premier Rome - FINALE: Konta - Ka. Pliskova
22:45
Austrijska liga: Sturm - Salzburg
00:30
Odbojka (Ž) Montreux - FINALE: Poland - Japan
02:20
Portugalska liga - poslednje kolo: Benfica - St. Clara
04:15
Danska liga: Esbjerg - Copenhagen
06:00
Holandska liga - Pregled poslednjeg kola
Eurosport
12:00
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 8 Tortoreto Lido - Pesaro
13:11
Uživo
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
17:17
Uživo
BICIKLIZAM: Điro ekstra (prenos)
17:47
BICIKLIZAM: 4 dana Dankerka - Etapa 6 (snimak )
18:45
WATTS! -
19:04
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
19:33
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
19:58
EUROSPORT NEWS
20:12
BICIKLIZAM: Tur Italije - "Điro danas"
22:03
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
22:32
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
22:59
EUROSPORT NEWS
23:06
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
00:33
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
01:02
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
01:30
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
03:00
TENIS: Rolan Garos, Pregled najboljih trenutaka
04:00
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
05:00
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 1
05:30
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
06:00
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
Eurosport 2
12:00
BICIKLIZAM: Tur Kalifornije Etapa 7
13:00
Uživo
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
14:05
Uživo
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 1.trka MX2
15:00
Uživo
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 1. trka MXGP
16:00
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
16:20
Uživo
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
17:30
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 1. trka MXGP
18:05
Uživo
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 2. trka MXGP
19:00
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
20:00
BICIKLIZAM: Tur Kalifornije Etapa 7
20:22
EUROSPORT NEWS
20:30
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 2.trka MX2
21:14
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 2. trka MXGP
21:59
BICIKLIZAM: Tur Kalifornije Etapa 7
23:25
EUROSPORT NEWS
23:32
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 2
00:00
AUTO TRKE: WTCR, Zandvort, Trka 3
00:27
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
01:38
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 2.trka MX2
02:15
MOTOKROS: Svetsko prvenstvo, Portugal, - 2. trka MXGP
03:00
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
04:00
TENIS: Rolan Garos, Pregled najboljih trenutaka
05:00
BICIKLIZAM: Điro d'Italija Etapa 9 Riccione - San Marino
SK Golf
08:30
PGA Championship Day 2
15:00
PGA Championship Day 3
01:00
AT&T Byron Nelson Day 4
06:00
PGA Championship Day 2
SK HD
12:15
F1 H20 (gliseri): Portugal - kvalifikacije
15:30
Car Fashion
16:00
Fast Zone
17:45
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
20:00
Moto GP Le Mans: Moto 3 - TRKA
21:00
Moto GP Le Mans: Moto 2 - Trka
22:00
Moto GP Le Mans: Moto GP - TRKA
23:15
Fudbal U 17 EP (M) - FINALE: Holland - Italy
01:00
Španska liga - poslednje kolo: Real Madrid - Betis
02:45
Odbojka Liga šampiona (M) - FINALE: Zenit Kazan - Lube
04:30
WTA Premier Rome - FINALE: Konta - Ka. Pliskova
Sport1 DE
11:00
Uživo
Der CHECK24 Doppelpass
13:30
Bundesliga Pur - Lunchtime
14:40
Uživo
Motorsport - ADAC GT Masters Rennen
15:45
Uživo
Motorsport - ADAC GT Masters Analyse
16:00
Uživo
Eishockey - Die IIHF WM
18:30
Uživo
Basketball - Die BBL
20:15
Uživo
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga
22:00
Uživo
Eishockey - Die IIHF WM
22:30
Motorsport - DTM
23:00
Motorsport - Porsche Carrera Cup, Rennen
23:30
Motorsport - ADAC GT Masters Magazin
00:30
SPORT CLIPS
00:45
Teleshopping Nacht
01:00
SPORT CLIPS
01:05
Teleshopping Nacht
01:20
SPORT CLIPS
01:50
Teleshopping Nacht
02:00
SPORT CLIPS
02:05
Teleshopping Nacht
02:20
SPORT CLIPS
03:00
SPORT CLIPS
03:05
Teleshopping Nacht
03:20
SPORT CLIPS
03:25
Teleshopping Nacht
03:35
SPORT CLIPS
04:00
SPORT CLIPS
04:05
Teleshopping Nacht
04:20
SPORT CLIPS
04:25
Teleshopping Nacht
04:35
SPORT CLIPS
05:30
Antworten mit Bayless Conley
06:00
Die ARCHE-Fernsehkanzel
KreatorTV
12:15
Svijet autosporta
12:45
Blancpain GT Championship Endurance Cup 2018: Silverstone - utrka
17:05
Jaguar I-PACE eTrophy Championship 2019: Rim, Italija - utrka
18:15
Jaguar I-PACE eTrophy Championship 2019: Pariz, Francuska - utrka
19:25
Prvenstvo Hrvatske u brdskim auto utrkama: 26. Nagrada Stubičkih toplica
19:55
Svijet autosporta
20:25
TV Automagazin
21:00
MX Magazin
22:15
Blancpain GT World Challenge Europe 2019: Brands Hatch - 2. utrka
00:00
Kraj programa
Sportskool
12:19
Putting Basic Stroke
12:27
Putting 16 Inch Rule
12:29
Putting Basic Stroke
12:31
Putting Approach and Finish
12:36
Putting Clubs and Grips
12:55
13:19
13:27
Checking
13:36
15:06
17:16
Partner Yoga
18:40
Warrior 1
19:24
Triathlon Biking 2
19:45
The Buried Lie
19:48
Heavy Grass
19:52
Mental Game
19:54
Out of the Rough
20:06
Putting Basic Stroke
20:14
Putting 16 Inch Rule
20:16
Putting Basic Stroke
20:18
Putting Approach and Finish
20:23
Putting Clubs and Grips
20:42
21:06
21:14
Checking
TV NOVOSTI
TOP LISTE

Prijavi se