• image

    Eurosport

    nedelja | 10:00

    Alpine Skiing: World Cup, Switzerland

    šport

Moji kanali

Filter

šport Uživo

23. 02. 20
februar, 2020
pon. tor. sre. čet. pet. sob. ned.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Odaberi kanale
SLO2RTV Slovenija 2
KANAL AKanal A, SLO
TV3 MediasTV 3 Medias
MariborTV Maribor
HTV2HRT 2
BHT1Radio Televizija BIH
RTRSRTRS
RTS1RTS 1
RTS2RTS 2
O2TELEVIZIJA O2
SK1 HRHRSport Klub 1 Hrvatska
SK2 HRHRSport Klub 2 Hrvatska
SK2 RSRSSport Klub 2 Srbija
SK3Sport Klub 3
SK4Sport Klub 4
SK5Sport Klub 5
SK6Sport Klub 6
EurosportEurosport
Eurosport 2Eurosport 2
Eurosport HDEurosport HD
SK GolfSK Golf
Fight ChannelFight Channel
Sport1 DEDESport 1 DE
ŠTV1Šport TV 1
ŠTV2Šport TV 2
ŠTV3ŠTV3
SK1 SISISport Klub 1 Slovenija
SK2 SISISport Klub 2 Slovenija
Sport TV1Sport TV1.pt
Sport TV2Sport TV2
BBC WorldBBC World News

CTRL+Click selects multiple channels

07:00
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije: South Korea - Thailand
07:55
Uživo Central Coast Mariners - Sydney FC, Nogomet - Avstralska liga
08:00
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije: Guam - New Zealand
09:00
Uživo Winterberg | Doubles, 1st run, Doubles, 1st run
09:50
Uživo FIS World Cup Nordic Combined Skiing, Trondheim, Norway: HS 138 Day 2
09:50
Uživo Nordic Combined: World Cup, Germany, HS 138
10:00
Uživo Alpine Skiing: World Cup, Switzerland, Sgcwomen
10:25
Uživo Alpsko smučanje - svetovni pokal, alpska kombinacija (Ž) - superveleslalom
10:55
Uživo Ski Tour Cross-Country Skiing, Trondheim, Norway: Women's 15km Classic Pursuit
10:55
Uživo Cross-Country Skiing: W.Cup (Ski Tour) in Trondheim, Norway, 15km CP Women
11:55
Uživo Cuenca - Rhein-Neckar, Rokomet - EHF pokal
12:00
Uživo WTA Premier Doha, Tennis
12:00
Uživo Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M)
12:00
Uživo WTA Premier Doha
12:05
Uživo Biathlon: World Championship in Antholz, Italy, Women - 12,5km Mass Start
12:05
Uživo Cycling: World Tour, United Arab Emirates, Stage 1
12:15
Uživo SEGUNDA LIGA: AC. VISEU X BENFICA B, Futebol
12:25
Uživo Genoa - Lazio, Nogomet - Serie A
12:25
Uživo Prenos, Fudbal - Italijanska liga - Đenova - Lacio
12:30
Uživo LIGA ITALIANA: GÉNOVA X LÁZIO, Futebol
12:30
Uživo Fudbal: Serija A: Đenova - Lacio
13:00
Uživo 3. Bundesliga: 1860 Munchen - Magdeburg
13:10
Uživo Alpine Skiing: World Cup, Switzerland, Women's Combined Slalom
13:25
Uživo Alpsko smučanje - svetovni pokal, alpska kombinacija (Ž) - slalom
14:30
Uživo Biathlon: World Championship in Antholz, Italy, Men - 15km Mass Start
14:30
Uživo PREMIER LEAGUE: ANTEVISÃO MAN. UNITED X WATFORD, Futebol
14:55
Uživo Atalanta - Sassuolo, Nogomet - Serie A
14:55
Uživo Premier League: Manchester United - Watford
14:55
Uživo Biatlon - svetovno prvenstvo, skupinski start (M)
14:55
Uživo Torino - Parma, Nogomet - Serie A
14:55
Uživo Fußball - Regionalliga, SV Rödinghausen - Alemannia Aachen, 26. Spieltag, RL West
14:55
Uživo Hellas Verona - Cagliari, Nogomet - Serie A
15:00
Uživo Fudbal
15:00
Uživo PREMIER LEAGUE: MAN. UNITED X WATFORD, Futebol
15:00
Uživo LIGA ITALIANA: TORINO X PARMA, Futebol
15:45
Uživo Nogomet - državno prvenstvo, Domžale: Mura, 21. kolo
15:45
Uživo Nordic Combined: World Cup in Trondheim, Norway, Individual G10km.
16:00
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Russia - North Macedonia
16:30
Uživo Snooker:, Runda 3, Round 3
16:55
Uživo Rennes - Nimes, Nogomet - Ligue 1
17:00
Uživo Eishockey - DEL, EHC Red Bull München - Düsseldorfer EG, 48. Spieltag
17:00
Uživo Celje - Barcelona, Rokomet - EHF Liga prvakov
17:00
Uživo Turška liga Fenerbahče - Galatasaray
17:06
Uživo Sportsworld, Premier League Football: Arsenal v Everton
17:30
Uživo PREMIER LEAGUE: ARSENAL X EVERTON, Futebol
17:30
Uživo LIGA NOS: ANTEVISÃO SPORTING X BOAVISTA, Futebol
17:55
Uživo Roma - Lecce, Nogomet - Serie A
18:00
Uživo Talijanska odbojka (M) - FINALE Kupa
18:10
Uživo Biatlon - svetovno prvenstvo, skupinski start (Ž)
18:30
Uživo LIGA NOS: SPORTING X BOAVISTA, Futebol
18:55
Uživo Brest - Gyor, Rokomet - EHF Liga prvakinj
19:00
Uživo Rumunska liga: Universitatea - Cluj
19:15
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Switzerland - Finland
19:45
Uživo Snooker:, Runda 4, 4th Round
20:00
Uživo Motor Racing: World Endurance Championships in Austin, USA
20:40
Uživo Inter - Sampdoria, Nogomet - Serie A
20:55
Uživo PSG - Bordeaux, Nogomet - Ligue 1
20:55
Uživo LIGA NOS: ANTEVISÃO FC PORTO X PORTIMONENSE, Futebol
21:00
Uživo LIGA NOS: SC BRAGA X VITÓRIA FC, Futebol
21:00
Uživo Eishockey - NHL Regular Season, Buffalo Sabres - Winnipeg Jets
21:00
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije: USA - Puerto Rico
21:05
Uživo Buffalo - Winnipeg, Hokej na ledu - NHL
21:30
Uživo ATP 500 Rio FINALE
21:30
Uživo LIGA NOS: FC PORTO X PORTIMONENSE, Futebol
21:30
Uživo Košarka NBA, sezona 2019/2020, Los Angeles Lakers: Boston Celtics, prenos
22:00
Uživo Snooker:, Četvrtfinale, Quarter-finals
23:00
Uživo Snooker:, Polufinale, Semi-finals
23:30
Uživo Snooker:, Finale, Final
23:40
Uživo CAMPEONATO ARGENTINO: BOCA JUNIORS X GODOY CRUZ, Futebol
01:00
Uživo Košarka (M) - Kvalifikacije: Colombia - Chile
01:15
Uživo Nogomet - državno prvenstvo, Domžale: Mura, 21. kolo
TOP LISTE

Prijava

TvProfil uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in funkcionalnosti spletnega mesta. Več informacij o piškotkih najdete tukaj: polica privatnosti.