Наскоро доаѓа документарец за легендарната Тина Тарнер

понеделник, 1 март 2021 08:21

Тина е интимен портрет на жена која ги надмина крајните неволји, дефинирајќи ја својата кариера, идентитет и наследство според нејзините сопствени услови.
The post Наскоро доаѓа документар...

Повеќе

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.