„Налеј, налеј...“ од ТВ серијата во снимање Македонија над еден милион прегледи

среда, 13 октомври 2021 14:50

Најавниот видео спот за серијата „Македонија“ надмина 1.000.000 прегледи на официјалниот канал и е дел од вкупните повеќе од 3.200.00 прегледи на сите платформи.

Повеќе

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.