„И-Ти си оди дома“: 10 вистини за вонземјанинот кој ни го обележа детството

четврток, 19 декември 2019 10:43

На 18.12. 2019 година Стивен Спилберг го прослави својот 72 роденден, а во негова чест се потсетуваме на еден од неговите најдраги филмови „И-Ти“....

Повеќе

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.