СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 6 - JOSIE

СОДРЖИНА

Во криминалистичката драма на „Синемакс“, „Џет“ игра Карла Гуџино („Сан Андреас“, „Проклетството на Хил Хаус“) во улогата на крадецот Дејзи „Џет“ Ковалски. Кога излегува од затвор, таа е принудена да се врати на тоа што го прави најдобро и е решена да ги искористи своите вештини за сопствени цели.

Слики

ЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏет

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Baghdad Central (2020)

  петок
  image
  Following the fall of Saddam Hussein, former police inspector Muhsin al-Khafaji has lost virtually everything. He searches for one of the few things remaining in...
 • Сенки над Балканот (2017)

  петок
  image
  Радња прве сезоне серије Сенке над Балканом смештена је у бурни период краја двадесетих година прошлог века који се завршио увоѓењем Шестојануарске диктатуре....
 • Убиство (2007)

  петок
  image
  Иза поспаног живота крију се мрачне тајне, скандали и силе зла. На почетку серије упознајемо главну инспекторку одсека за убиства, која ту дужност обавља последњи...
 • Мистериите на Мердок (2008)

  петок
  image
  Кон крајот на 1890-тите, полицискиот инспектор Вилијам Мардок зазема нов, понаучен пристап кон решавање на злосторства. Помогнат од судија, д-р Јулија Огден и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.