СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 2 - CHARLES JUNIOR

СОДРЖИНА

Во криминалистичката драма на „Синемакс“, „Џет“ игра Карла Гуџино („Сан Андреас“, „Проклетството на Хил Хаус“) во улогата на крадецот Дејзи „Џет“ Ковалски. Кога излегува од затвор, таа е принудена да се врати на тоа што го прави најдобро и е решена да ги искористи своите вештини за сопствени цели.

Слики

ЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏетЏет

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Случаите на убиство на г-ца Фишер (2012)

  денес
  image
  Уважена госпоѓица Фрајни Фишер, наша дама детективка, лови по забаченим улицама, џез клубовима и божанственим вилама 1920-тих бореќи се против неправде својим...
 • Мистериите на д-р Блејк (2013)

  денес
  image
  Др Лушијен Блејк напустио је Баларат као младиќ. Сада се вратио да преузме медицинску праксу свог оца и улогу градског полицијског хирурга.
 • Инспектор Луис (2006)

  денес
  image
  У овој напетој детективској драми злочини харају религиозним Оxфордом угрожавајуќи емоционално и физичко здравље детектива Хатхаwаyа. Свет бокса без правила,...
 • Вавилон Берлин (2017)

  денес
  image
  Берлин во лудите 1920-ти е метропола за талентираните и амбициозните. Но, зад блескавата површина, осиромашените маси се стремат кон подобар живот. Тоа е време на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.