СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 3 - Broken Wing

СОДРЖИНА

Цроwн ухити сина угледног сточара након рањавања проповједника. Кад се овај опорави и одбије подиќи тужбу, власник салуна, демагог и бунтовник и његов пријатељ револвераш, покушају организирати линч...

Слики

Сломљено крило

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дон Маттео (2000)

  четврток
  image
  Возеќи се својим бициклом дивним крајолицима Умбрије, интелигентни и храбри дон Маттео, јединствени свеќеник и изнимни детектив, увијек наиѓе на невоље... Дон...
 • Најди ме во Париз (2018)

  четврток
  image
  Кога руската принцеза Лина Гриски, студентка на париското балетско училиште, случајно од 1905 г. патува низ времето до сегашноста, таа мора брзо да се прилагоди...
 • Смрт во рајот (2011)

  четврток
  image
  „Смрт у рају“ прати британског полицајца који на свој осебујан начин разоткрива мистериозна убојства на Карибима. Радња се одвија око лика строгога британског...
 • Стјуардеса (2020)

  четврток
  image
  Приказна за тоа како цел еден живот може да се промени за една вечер. Стјуардесата Касандра Бауден (Кајли Куоко) се буди во хотелска соба, мамурна од претходната...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.