poster

Семејството Кастил: Мрачниот ангел

V.C. Andrews' Heaven (2019)

Режисер: Paul Shapiro

Оценка на корисникот: 5.7/10
(17 гласови)

СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 2 - Dark Angel

СОДРЖИНА

Втор филм од серијалот Кастил. Хевен конечно наоѓа нов живот со новооткриените баба и дедо. Меѓутоа, таа открива дека убавината и богатството кријат злобни тајни и очајно се обидува да се справи со нив.

Слики

Семејството Кастил

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.