Ногомет - Шпањолска лига: Барцелона - Атлетицо Мадрид


СОДРЖИНА

Реал и Барçа нису оно што су били и ето шансе да неки други клуб освоји наслов. Је ли ово можда сезона Диега Симеонеа и Атлетицо Мадрида?

ПРЕПОРАКИ
 • Извидничка авантура (2010)

  денес
  image
  Филм за растењето на група момчиња и девојчиња, кои се враќаат од кампување и гледаат дека нивниот мал град е под заседа од една прилично глупава група на...
 • Диви и среќни (2019)

  денес
  image
  Филмот следи две жени кои ќе мора зад себе да ги остават монотоните животи кога, во неочекувани околности, ќе треба да возат до Варна со украдени пари, киднапиран...
 • Свини (2012)

  денес
  image
  Авантурите на една полициска единица, која се справува со криминалот на свој начин. Откако е наместен од лондонското подземје, водачот на единицата, Џек Реган,...
 • Циркус на накази: помошникот на вампирот (2009)

  денес
  image
  Вовлечен во фантастичниот живот на несфатени шоу чудаци и гротескни суштества на ноќта, еден тинејџер ќе излезе од безбедноста на здодевното секојдневие и ќе ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.