poster

Станица 19

Station 19 (2018)

драма | САД

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 10

СОДРЖИНА

Слики

Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19Станица 19

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Звездане стазе: Ентерпрајз (2001)

  денес
  image
  Смјештена у 22. стољеќе, готово 150 година прије капетана Јамеса Т. Кирка, радња серије "Ентерприсе" збива се на почетку истраживања далеког свемира, кад су...
 • Истрага на местото на злосторството: Мајами (2002)

  денес
  image
  Врвна телевизиска забава, синоним за криминалистичка серија која со своите детективски теми ги постави највисоките критериуми, а детективот Хорејши Кејн го вивна...
 • Валкани пари и љубов (2014)

  денес
  image
  Радња ове серије инспирисана је популарном серијом "Карадаји" из 2012. године, а прича прати Омера, полицијског комесара из Вана, чија вереница изненада умире а...
 • Халка (2019)

  денес
  image
  Халка је турска шпијунска драма аутора Волкана Коцатüрка у којој глуме Серкан Çаyоğлу, Каан Yıлдıрıм, Ханде Ерçел, Назан Кесал и Ахмет Мüмтаз Таyлан, глумци који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.