poster

Газда

Boss (2011)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.1/10

Градоначалникот Том Кејн седи на врвот на чикашката мрежа на моќ, изградена врз сојузите со луѓе што сакаат нивните проблеми да се решаваат. Ако тоа напати подразбира неморал и измама, нема врска. Но, дегенеративното пореметување на мозокот е закана за неговата власт и тој повеќе не може да си верува ни самиот себеси, а камоли на другите. Тоа е тајна што тешко се чува...

ПРЕПОРАКИ
 • Тропски смртни случаи (2019)

  image
  На тропском острву Мартинику две полицајке су присиљене да се удруже како би решиле неколико случајева убистава. Једна прати закон и ред, док друга има...
 • Заклетва (2018)

  image
  Explores a world of gangs made up of those sworn to protect and shed light on corrupt and secret societies. And what if the Policemen use the criminals to arrest...
 • Езел (2009)

  image
  Омер Учар је једноставан и искрен младиќ, одан својој породици и тројици пријатеља које познаје још из детињства. Његови најбољи пријатељи су Али и Џенгиз, сматра...
 • Хаваи 5-0 (2010)

  image
  Елитна полицијска јединица окупљена је да се бори са злочинима у 50. држави Америке.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.