Џулс Коб е жена во најдобрите години, таа родила млада и сега нејзиниот син пораснал, па повторно се чувствува подготвена да излегува и да лудува додека не ја стегне 'рбетот, бидејќи телото не ги следи баш најдобро нејзините желби за забава. Друштво во секојдневните циркуси ѝ прават отровната пријателка и сосетка Ели, "цицлестата"и секогаш за забава подготвена Лори, синот Тревис, кој тукушто тргнал на факултет, Грејсон, згодниот разведен сопственик на пабот од другата страна на патот, а тука е и Боби, мажот на Џулс, од кого нема никаква полза бидејќи официјално е бездомник, но барем ѝ е добар пријател сега кога Џулс повеќе не мора да се грижи дали ја мами или не...

Беше на каналите:

FOX Life  FOX Movies  PRO 7  TVSA  Sat.1  OBN  

ПРЕПОРАКИ
 • Дон Маттео (2000)

  денес
  image
  Возеќи се својим бициклом дивним крајолицима Умбрије, интелигентни и храбри дон Маттео, јединствени свеќеник и изнимни детектив, увијек наиѓе на невоље... Дон...
 • Младиот Шелдон (2017)

  денес
  image
  Серијата е ретропродолжение на „Теоријата на биг-бенг“ и ни го прикажува 9-годишниот Шелдон Купер кој оди во средно училиште и се обидува да се вклопи во светот...
 • Пријатели (1994)

  денес
  image
  Една од најпопуларните ТВ програми ширум светот, оваа паметна, софистицирана комедија нуди урнебесен поглед кон анксиозноста и апсурдноста на пријателството,...
 • Малколм у средини (2000)

  денес
  image
  Ова обитељ је можда неконвенционална и не функционира по "нормалним" принципима, али зато нитко не може пореќи да није стварна. "Малцолм у средини" прича је о...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.