Џулс Коб е жена во најдобрите години, таа родила млада и сега нејзиниот син пораснал, па повторно се чувствува подготвена да излегува и да лудува додека не ја стегне 'рбетот, бидејќи телото не ги следи баш најдобро нејзините желби за забава. Друштво во секојдневните циркуси ѝ прават отровната пријателка и сосетка Ели, "цицлестата"и секогаш за забава подготвена Лори, синот Тревис, кој тукушто тргнал на факултет, Грејсон, згодниот разведен сопственик на пабот од другата страна на патот, а тука е и Боби, мажот на Џулс, од кого нема никаква полза бидејќи официјално е бездомник, но барем ѝ е добар пријател сега кога Џулс повеќе не мора да се грижи дали ја мами или не...

Беше на каналите:

FOX Life  FOX Movies  PRO 7  TVSA  Sat.1  OBN  

ПРЕПОРАКИ
 • Два и по мушкарца (2003)

  image
  Цхарлие (Цхарлие Схеен) и Алан Харпер (Јон Црyер) су два брата који се, унаточ томе што су потпуне супротности, ипак на крају добро слажу. Мало је тога што им је...
 • Како сам упознао вашу мајку (2005)

  image
  Без неког посебног повода остарјели Тед Мосбy (Јосх Раднор) једног је дана посјео кќер и сина како би им потанко испричао низ догаѓаја који су претходили...
 • Пријатели (1994)

  image
  Една од најпопуларните ТВ програми ширум светот, оваа паметна, софистицирана комедија нуди урнебесен поглед кон анксиозноста и апсурдноста на пријателството,...
 • Современо семејство (2009)

  image
  Џеј има возрасни деца, внуци и прекрасна млада жена која и самата има малолетен син; сите заедно мораат да ги премостат генерациските, културните и општествените...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.