Fifteen-year-old Ben Tennyson must utilize the Omnitrix yet again in order to locate his missing Grandpa Max, accompanied by his cousin Gwen and former enemy Kevin 11.

Беше на каналите:

Cartoon Network  ATV  Hayat TV  Hayat Plus  Kabel 1  RTL Zwei  

ПРЕПОРАКИ
 • Потокот на Крег (2018)

  среда
  image
  Земете го својот меч од тоалетна хартија и следете ги најдобрите другари Крег, Џеј-Пи и Келси додека го истражуваат потокот во својот крај – безграничен детски...
 • Бебе (2021)

  среда
  image
  Tommy, Chuckie, and the Rugrats crew return for all-new adventures.
 • Прасенцето Пепа (2004)

  среда
  image
  Анимираната серија го следи прасенцето Пепа кое живее со својот помал брат Џорџ, со мајката Прасица и со таткото Прасе. Омилените работи на Пепа се играње игри,...
 • Гризи и леминзите (2007)

  среда
  image
  Тој е голем како мечка, силен како мечка, умен... како мечка. Ниту едно животно не се осмелува да му се спротивстави на Гризи. Освен леминзите... Во огромниот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.