Two ducks fly around in a rocket-powered van, delivering bread to other ducks in Pondgea.

Се прикажува на каналите:

Nicktoons  

Следна епизода:

сабота
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 14, Сродне душе
сабота
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 15, Веки Векница / Унски Великозахвални
недела
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 16, Пицождралови / Хлеб за јуче
недела
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 17, Ноќ живог хлеба
4.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 18
Језергеа има таленат / Разјарена кртица
4.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 19, Роботске руке / Пиби и Жељка
5.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 20
Бадус филмска звезда / Викенд код мадам Свитке
5.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 1, Векна из гета / Мој и само мој
11.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 2, Смрдљиви задах / Жабље поподне
11.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 3, Радник месеца / Одлагање
12.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 4, Ракетна фрка / Храбри и буѓави
12.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 5, Изгубљени / Лоше сестре
18.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 6, Векна љубави / Страшан дан на плажи
18.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 8, Ауто-школа / Борилачки клуб храном
19.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 9, Патке из ресторана / Замена
19.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 10, Игра крана / Побеснели Бадус
25.6.22
10:35
Хлебопатке 1, Еп. 12, Упаткознавање / Перната сваѓа
25.6.22
11:00
Хлебопатке 1, Еп. 13, Свемирске патке / Кетастрофа
ПРЕПОРАКИ
 • Тафи (2017)

  понеделник
  image
  Лукавиот ракун се преправа дека е мачка за да може една богата стара госпоѓа да се грижи за него. Можеби тој ја измамил неа, но не и нејзиното куче. Добро...
 • Меурчиња гупчиња (2011)

  понеделник
  image
  Интерактивната анимирана предучилишна серија „Меурчиња гупчиња“ е музичка комедија поставена во прекрасна 3Д подводна околина и следи група деца од забавиште со...
 • Поштар Пет: Специјалне поштанске услуге (2008)

  понеделник
  image
  Поштар Пет се враќа натраг на екран са новим авантурама, у којима поново можете да видите његовог старог и верног пријатеља Џеса, и можете да се упознате са новим...
 • Господин Магу (2019)

  понеделник
  image
  Сите го сакаат Магу! Овој веселко е секогаш среќен и сака да помогне. Но бидејќи не сфаќа дека очајно му се потребни очила, тој продолжува да предизвикува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.