Радња прати компликовану, неодољиву истражитељку Алекс Кроув, која сматра да је њена обавеза да у сваком сегменту живота буде на страни добра.

Се прикажува на каналите:

FOX Crime  

Следна епизода:

9.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 1
10.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 1
10.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 2
11.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 2
11.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 3
12.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 3
12.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 4
13.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 4
13.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 5
16.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 5
16.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 6
17.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 6
17.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 7
18.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 7
18.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 8
19.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 8
19.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 9
20.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 9
20.8.21
23:55
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 10
23.8.21
19:15
Убиствата се мојот живот 1, Еп. 10
ПРЕПОРАКИ
 • Развали игру (2015)

  сабота
  image
  A live-action sitcom about two 12-year-old girls who start a multi-million-dollar gaming company and take on rap superstar Double G as a business partner. As part...
 • Die dreisten Drei - Die Comedy-WG (2002)

  сабота
  image
 • Биннy и дух (2013)

  сабота
  image
  A family moves to an Abandoned house where Binny meets a ghost named Melchior. Together they search for clues left in different places.
 • Романтичарот (2018)

  сабота
  image
  Санем, млада девојка со аспирации да стане писателка, нејзините родители ја принудуваат да изберат помеѓу договорен брак и наоѓање соодветна работа. Брзајќи се на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.