Серија прати Цаллие Адамс-Фостер (Маиа Митцхелл) и Мариана Адамс-Фостер (Циерра Рамирез) и њихов нови живот у Лос Анѓелесу. Ово је спин-офф серије Тхе Фостерс.

Се прикажува на каналите:

FOX Life  

Следна епизода:

недела
18:00
Слатки маки 4, Еп. 11
понеделник
22:00
Слатки маки 4, Еп. 12
вторник
12:00
Слатки маки 4, Еп. 12
16.10.22
18:00
Слатки маки 4, Еп. 12
17.10.22
22:00
Слатки маки 4, Еп. 13
18.10.22
12:00
Слатки маки 4, Еп. 13
23.10.22
18:00
Слатки маки 4, Еп. 13
24.10.22
22:00
Слатки маки 4, Еп. 14
25.10.22
12:00
Слатки маки 4, Еп. 14
30.10.22
18:00
Слатки маки 4, Еп. 14
31.10.22
22:00
Слатки маки 4, Еп. 15
ПРЕПОРАКИ
 • Современо семејство (2009)

  image
  Џеј има возрасни деца, внуци и прекрасна млада жена која и самата има малолетен син; сите заедно мораат да ги премостат генерациските, културните и општествените...
 • Пријатели (1994)

  image
  Една од најпопуларните ТВ програми ширум светот, оваа паметна, софистицирана комедија нуди урнебесен поглед кон анксиозноста и апсурдноста на пријателството,...
 • Два и по мушкарца (2003)

  image
  Цхарлие (Цхарлие Схеен) и Алан Харпер (Јон Црyер) су два брата који се, унаточ томе што су потпуне супротности, ипак на крају добро слажу. Мало је тога што им је...
 • Вовед во анатомија (2005)

  image
  'Увод' је други најгледанији програм у Америци, одмах иза овогодишњег Супербоwла који је био најгледаније финале америчког ногомета посљедњег десетљеќа. Серија је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.