Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Истрага на местото на злосторството: Лас Вегас (2000)

  среда
  image
  “Истрага на местото на злосторството” е криминалистичка драма која решава злосторства со помош на форензички процедури. Серијата ги следи настаните на група...
 • Првих 48 (2004)

  среда
  image
  48 сати почиње од првог позива. Снимљена у различитим градовима широм Америке, ова докуметарно-криминалистичка серија канала А&Е пружа нам поглед изнутра у...
 • Мистериите на Френки Дрејк (2017)

  среда
  image
  Приказната се одвива во Торонто во 1920-тите. Ова е приказна за Френки Дрејк, единствената тогашна приватна детективка во градот која, заедно со својата партнерка...
 • Кумови (2022)

  среда
  image
  Обитељ и љубав, главне су окоснице драмске дневне серије ''Кумови''. Цеста која има доќи у забачен крај дијели мјесто Заглаве на два супротстављена табора. С...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.