Во криминалистичката драма „Џет“, Карла Гуџино го игра крадецот Дејзи „Џет“ Ковалски. Кога излегува од затвор таа е принудена да се врати на кражбите, решена да ги искористи своите вештини за сопствени цели.
Во криминалистичката драма на „Синемакс“, „Џет“ игра Карла Гуџино („Сан Андреас“, „Проклетството на Хил Хаус“) во улогата на крадецот Дејзи „Џет“ Ковалски. Кога излегува од затвор, таа е принудена да се врати на тоа што го прави најдобро и е решена да ги искористи своите вештини за сопствени цели.

Беше на каналите:

HBO3  HBO2  HBO  Cinemax 2  Cinemax  

ПРЕПОРАКИ
 • Езел (2009)

  недела
  image
  Нова драмска серија с криминалистичким елементима 'Езел' снимљена је према највишим продукцијским стандардима на прекрасним локацијама (Турска, Ципар и Хрватска)....
 • Дјевојке на задатку (2010)

  недела
  image
  Глумица Ангие Хармон у серији 'Дјевојке на задатку' појављује се у улози детективке бостонског одјела за убојства Јане Риззоли. Јане је роѓена у Бостону и ондје...
 • Поаро (1989)

  недела
  image
  Дејвид Сашет го остварува најдобриот приказ на славниот Белгиец на Агата Кристи, бидејќи со голем жар се предал на истражување. Ги прочитал сите романи, кратки...
 • Незаборављени (2015)

  недела
  image
  Кад је у напуштеној згради пронаѓено тело младог мушкарца, детективка Цассие Стуарт одлази истражити случај са својим партнером Сунилом Кханом. Јиммy Сулливан био...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.