Џоана Хенли (Кристин Креук) је адвокаткиња у успону која ќе се вратити у свој родни крај где ќе заступати групу девојака које пате од тајанствене болести.

Беше на каналите:

AXN Spin  AXN  

ПРЕПОРАКИ
 • Милијарди (2016)

  image
  Комплексна драма о улози политике у свету њујоршких високих финансија. Изванредни магнат хеџ фондова, Боби Екс Екселрод, и дрски државни тужилац, Чак Роудс,...
 • Македонски театарски претстави

  image
  Прикажуавње на македонски театарски претстави, уметност која во Македонија има длабоки корени и голема богата продукција. Тука може да ги погледнете сите снимени...
 • Mercado Central (2019)

  image
  The life of a neighborhood market in Madrid about to be turned into a shopping mall and its struggle to prevent it.
 • Hotel Heidelberg (2016)

  image
  Hotel Heidelberg is a pre-evening broadcast.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.