Што се догаѓа у болници, сазнат ќете пратеќи оне који болницу најбоље познају: медицинске сестре. У болници Мерцy сестре Вероница, Сониа и Цхлое држе се заједно - у крви, боли и побједама кроз бригу за болесне. Заједно пролазе кроз свакодневне животне и љубавне проблеме у болници и изван ње. Вероница Цаллахан (Таyлор Сцхиллинг), управо се вратила у болницу Мерцy из Ирака и зна више о медицини него сви лијечници заједно. С колегицама Сониом Јименез (Јаиме Лее Кирцхнер), за којом се окреќу сви у болници, и Цхлое Паyне (Мицхелле Трацхтенберг - Трачерице), наивном придошлицом која учи носити се с тешкоќама тога изазовног и каткад узнемирујуќег посла, проживљава свакодневне тешкоќе у животу и љубави.
У серији глуме и Јамес Туппер (Мушкарци на стаблима) као др. Цхрис Сандс, нови лијечник који комплицира Вероницин живот, Диего Клаттенхофф (Ловци на натприродно) као Мике Цаллахан, Вероницин муж, Гуиллермо Диаз као болничар Ангел Лопез и Јамес Ле Грос као др. Харрис (Аллy МцБеал).

Беше на каналите:

Stinet  HTV1  

ПРЕПОРАКИ
 • Момците од Медисон (2007)

  image
  Сместен во 60-тите во Њујорк, „Момците од Медисон“ ја истражуваат гламурозната и од его движената „златна епоха“ на рекламите, каде што секој продава нешто и...
 • Милијарди (2016)

  image
  Комплексна драма о улози политике у свету њујоршких високих финансија. Изванредни магнат хеџ фондова, Боби Екс Екселрод, и дрски државни тужилац, Чак Роудс,...
 • Ветување (2019)

  image
  Рејхан е селска девојка, скромна, љубезна и грижлива, која ветува дека ќе се омажи за син на стар семеен пријател на Хикмет, откако ќе ја открие завршната фаза на...
 • Добра самариќанка Сем (2022)

  image
  Follows a talented yet stifled surgeon who embraces her leadership role after her renowned and pompous boss falls into a coma.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.