Дејствието на оваа криминалистичка серија се одвива во малиот измислен град Аберкоран во Велс. Ја следиме Ева Мајлс во улогата на Фејт Хауелс, која работи како адвокатка во семејната адвокатска канцеларија. Нејзиниот сопруг и деловен партнер Јуан, исчезнува додека таа е на породилно отсуство зашто тукушто им се родило третото дете. Фејт започнува сопствена истрага, но дали ќе биде подготвена да се справи со тоа што го открива?

Се прикажува на каналите:

Pickbox TV  

Следна епизода:

Утре
12:20
Една среда наутро 1, Еп. 7
Утре
18:25
Една среда наутро 1, Еп. 8
Утре
23:40
Една среда наутро 1, Еп. 8
вторник
12:20
Една среда наутро 1, Еп. 8
вторник
18:20
Една среда наутро 2, Еп. 1
вторник
23:40
Една среда наутро 2, Еп. 1
среда
12:20
Една среда наутро 2, Еп. 1
среда
18:25
Една среда наутро 2, Еп. 2
среда
23:35
Една среда наутро 2, Еп. 2
четврток
12:20
Една среда наутро 2, Еп. 2
четврток
18:25
Една среда наутро 2, Еп. 3
четврток
23:35
Една среда наутро 2, Еп. 3
1.7.22
12:30
Една среда наутро 2, Еп. 3
1.7.22
18:35
Една среда наутро 2, Еп. 4
1.7.22
23:30
Една среда наутро 2, Еп. 4
ПРЕПОРАКИ
 • Роѓена звезда (2004)

  сабота
  image
  Упознајте Џуд Харисон, 15-годишњу талентовану певачицу, која је управо победила на такмичењу кантаутора и освојила награду својих снова - потписивање уговора с...
 • БРУСКО (2013)

  сабота
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
 • Специјализант (2018)

  сабота
  image
  Др. Рандолпх Белл (Бруце Греенwоод) је шеф кирургије у болници и очигледно пати од болести због које не би смио оперирати. Његове 'дрхтаве руке' њему не...
 • Горка земја (2018)

  сабота
  image
  "Горка земља“ је прича о легендарној љубави која почиње у Истанбулу током 1970-их и наставља се у плодним земљама Цукурове у јужној Турској кроз кушње зла,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.