Холден е млад човек кој се буди од кома по 12 години и ги открива своите нови способности што го втурнуваат сред една опасна завера. Сега Холден мора да се обиде да го открие одговорот на прашањето зошто ова му се случило.
Холден Метјус е млад човек кој се буди од кома по 12 години и открива нови астрофизички способности што го втурнуваат сред една опасна завера. Сега Холден мора да се обиде да разбере што му се случило за време на минатите десетина години и како да живее во свет што значително се променил додека го немало. Сепак, најголемото прашање од сите е зошто ова му се случило. Додека Холден се обидува да се прилагоди на животот како возрасен, една таинствена жена по има Вилја го предупредува да не им верува на луѓето околу него.

Беше на каналите:

HBO2  HBO3  HBO  

ПРЕПОРАКИ
 • Империја (2015)

  недела
  image
  Империј је снажна, секси серија из радионице за Осцар номинираног Лееја Даниелса (Батлер, Прециоус) и добитника награде Еммy Даннyја Стронга (Батлер, Промјена...
 • Специјализант (2018)

  недела
  image
  Др. Рандолпх Белл (Бруце Греенwоод) је шеф кирургије у болници и очигледно пати од болести због које не би смио оперирати. Његове 'дрхтаве руке' њему не...
 • The Cul De Sac (2016)

  недела
  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
 • У корак са Кардашијанима (2006)

  недела
  image
  Ова породица је променила свет. Под сталном лупом јавности, њихов луксузни стил живота натерао је многе да пожеле да су у њиховој кожи. Данас сви знају за сестре...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.