рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 8.13/10
(24 гласови)

Паула Гарсија, внука на еден од најважните банкари во Шпанија, исчезна пред 9 години. Сега веќе 17-годишна, одненадеж се појавува откако избега од ужасно сексуално ропство. Во полициската станица одбива да разговара со никого, освен со Маркос Егија, млад полицаец задолжен за нејзиниот случај. Додека нејзиното семејство се привикнува на нејзиното враќање, новинарот Лало Руиз упорно тврди дека Паула не е онаа за која се претставува. Полицијата понатаму неуспешно работи на случајот, а Паула е премногу трауматизирана за да помогне во истрагата. Нејзиното враќање ќе се покаже како поголема загатка од нејзиното исчезнување.

ПРЕПОРАКИ
 • Експедиција во непознатото (2015)

  недела
  image
  Серија прати археолога и истраживача Јосха Гатеса кроз његову свјетску авантуру у потрази за неоткривеним благом те тајним артефактима несталим тијеком времена...
 • Tozkoparan İskender (2021)

  недела
  image
 • Xp Guide (2011)

  недела
  image
  Explore magnificient cities, meet new people and understand their culture, only on XP Guide with TravelXP. This series is hosted by our India / International...
 • Бисер Бојане (2018)

  недела
  image
  "Бисер Бојане" је савремена, романтична акциона комедија. Прича почиње у Београду и у Трсту а завршава се на Ади Бојани где уз низ комичних ситуација,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.