Филмот се одвива во Империјал Бич, Калифорнија и се фокусира на сурферското семејство Јост. Во овој свет пристигнува таинствениот туѓинец Џон. Наскоро на семејството Јост им се случуваат работи...

Беше на каналите:

Cinemax 2  

ПРЕПОРАКИ
 • Вовед во анатомија (2005)

  недела
  image
  'Увод' је други најгледанији програм у Америци, одмах иза овогодишњег Супербоwла који је био најгледаније финале америчког ногомета посљедњег десетљеќа. Серија је...
 • Деграси: Следеќа генерација (2001)

  недела
  image
  Деграсси: Тхе Неxт Генератион канадска је тинејџерска серија смјештена у свијет који су осмислили Линда Сцхуyлер и Кит Хоод 1979. године. То је четврта серија у...
 • Наднаравни посједи (2021)

  недела
  image
  Ницк Роман сасвим је посебан агент за некретнине - продаје уклете куќе које нитко од његових колега не жели ни пипнути.
 • Забрането јаболко (2018)

  недела
  image
  Зејнеп е девојка која строго се придржува до етичките вредности, цели кон успешна кариера и се стреми кон неа, додека Јилдиз верува дека заслужува повеќе и смета...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.