poster

Болница наде

Saving Hope (2012)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 9/10

A supernatural medical drama that centers around the lives of the doctors and nurses of Hope Zion Hospital.

ПРЕПОРАКИ
 • Иванденски огнови (2014)

  вторник
  image
  Во малото место Ивање пристигнува младата лекарка Ана Колар, која доаѓа таму по смртта на помајката Тилда за да дознае нешто за нејзиниот живот и за тамошниот...
 • Логан Хигх (2018)

  вторник
  image
  The escapades of a group of rebellious teens and their adventures in their high school.
 • Обале Чесапика (2016)

  вторник
  image
  Abby O'Brien Winters returns to Chesapeake Shores when she receives a panicked phone call from her younger sister Jess, who has renovated the charming Inn at...
 • Ургентни центар (2014)

  вторник
  image
  Серија "Ургентни центар" редитеља Дејана Зечевиќа и Стевана Филиповиќа адаптација је америчке хит серије "Емергенцy Роом". Радња је смештена у ординацију хитног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.