poster

Бобови хамбургери

Bob's Burgers (2011)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.2/10
Оценка на корисникот: 9/10

Анимирана серија о једном човеку, његовој породици и хамбургерији. Угоститељ треќе генерације, Боб Белцхер (Х. Јон Бењамин, Фамилy Гуy, "Арцхер") води "Боб'с Бургерс" уз помоќ супруге и троје деце. Боб има велике идеје везане за хамбургере, прилоге и зачине, али недовољно брине о квалитету услуге и воѓењу бизниса. Упркос масним пултовима, лошој локацији и аљкавој услузи, Боб је убеѓен да његови хамбургери говоре сами за себе...

ПРЕПОРАКИ
 • Шоуто на Том и Џери (2014)

  денес
  image
  Противниците мачка и глувче се враќаат со своите стари будалаштини. Следете ги Том и Џери додека истражуваат фантастични нови места, вклучувајќи ја колибата на...
 • Моќни играчи (2019)

  денес
  image
  Аксел, кој е во состојба да се претвори во жива акциска фигура, собира тим од ведри разумни играчки во најфантастичната авантура којашто може да се замисли....
 • Миракулус, авантуре бубамаре и црног мачора (2015)

  денес
  image
  Маринетте Дупаин-Цхенг и Адриен Агресте наизглед су обични паришки средњошколци који се ни по чему не разликују од својих вршњака, но обоје крију мистериозну...
 • Ван пис (1999)

  денес
  image
  There once lived a pirate named Gol D. Roger. He obtained wealth, fame, and power to earn the title of Pirate King. When he was captured and about to be executed,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.