рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 9.33/10
(6 гласови)

Породица Тревањон одлази у Јужну Африку из Енглеске да би се отац ветеринар бринуо о животињама у резервату.

Се прикажува на каналите:

RTL Kockica  RTL Living  

Беше на каналите:

ATV  TVSA  RTRS  HTV1  DIVA  

Следна епизода:

денес
23:22
Дивљи у срцу 2, Еп. 3, обитељска драмска серија
Утре
09:15
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 1
Утре
13:35
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 2
Утре
00:25
Дивљи у срцу 2, Еп. 4, обитељска драмска серија
недела
00:00
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 5
понеделник
00:00
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 6
понеделник
09:20
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 2
понеделник
13:50
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 3
понеделник
23:30
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 7
вторник
09:20
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 3
31.5.22
13:50
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 4
31.5.22
23:30
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 8
1.6.22
09:20
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 4
1.6.22
13:50
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 5
1.6.22
23:30
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 9
2.6.22
09:20
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 5
2.6.22
13:50
ДИВЉИ У СРЦУ 3, Еп. 6
2.6.22
23:30
ДИВЉИ У СРЦУ 2, Еп. 10
ПРЕПОРАКИ
 • Стаклени кавез (2021)

  среда
  image
  Nalan is a beautiful young woman who earns everyone's love at first sight with her warmth. As the only child of the family enlarged hand baby, baby roses, lived...
 • Operation Repo (2007)

  среда
  image
  Take a look inside the fast-paced, high pressure world of car repossession with a team of highly trained professionals from California's San Fernando Valley.
 • Жената на временскиот патник (2022)

  среда
  image
  Адаптирана од Стивен Мофат по истоимениот роман, „Жената на временскиот патник“ ја следи магичната љубовна приказна помеѓу Клер (Роуз Лесли од „Игра на тронови“)...
 • Добри доктор (2017)

  среда
  image
  Серија 'Гоод Доцтор' америчка је медицинска драма чија се радња темељи на истоименој награѓиваној јужнокорејској серији. Главни лик је млади кирург Схаун Мурпхy,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.